« Úvod | Shromáždění 12.11. »

Jednání na PCZÚ

Dne 20.1.2010 proběhlo jednání zástupců výboru (Keller, Dlouhý) se zástupcem Poradenského centra Zelená úsporám (Malý) ohledně postupu ve věci vyřizování potřebných dokumentů k zahájení výběrového řízení a zajištění státní dotace z programu Nový panel.

Do výběrového řízení budou moci být zařazeny realizační firmy, které budou splňovat základní kritéria definovaná investorem. Jedná se zejména o požadavky zákona č.137/2006 Sb., uzavření pojištění odpovědnosti za škodu, velikost firmy a objem podobných zakázek, reference, ISO certifikace v oblasti kvality a zajištění bezpečnosti. Přesná specifikace základních kritérií bude zveřejněna na těchto stránkách a na vývěsce v domě. Ing. Malý zašle výboru vzor a seznam kritérií z podobných projektů. Výbor na základě tohoto vzoru stanoví vlastní seznam základních kritérií a tato zveřejní.

O vypracování energetického auditu, průkazu energetické náročnosti budovy, realizační projektové dokumentace a případně vyřízení stavebního povolení bude výbor jednat s ing. Dvorským (DaF Projekt s.r.o.). Smlouva o vypracování těchto dokumentů bude podepsána až po vyhodnocení cenové nabídky.

PCZÚ zajistí vyřízení státní dotace z programu Nový panel, bankovního úvěru a případně pomůže s organizací a vyhodnocením výběrového řízení. Smlouva o zajištění těchto služeb bude podepsána až po vyhodnocení cenové nabídky.21.01.2010 09:34:47 | Autor: Miroslav Dlouhý | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se