« Úvod | Zápis SVJ 4.6.2019 »

2. Kontrolní den

Již druhý kontrolní den proběhl 23.9. v 17:00 hod za účasti pana Sokola (vedoucí stavby), pana Ploskonky (technický dozor), pana Kellera a pana Dlouhého. Na tomto kontrolním dnu byly dodavateli upřesněny pokyny k barevnému řešení fasády a vznesen požadavek na důsledné zakrytí všech oken ochrannou fólií.

Bylo konstatováno, že bourací práce betonového podkladu v lodžiích mají za následek porušení vnitřních omítek a špalet kolem balkónových dveří. Je to způsobeno tím, že tento betonový podklad je přímo spojen s dutými cihlami pod dveřmi. Bylo rozhodnuto, že v dalších bytech bude odstraněna již jen část betonového podkladu, která umožní injektáž první dutiny pro kotvení zábradlí a další části betonu, které nejsou zcela pevně spojeny s panelem. Po skončení bouracích prací budou všechny byty prohlédnuty a poškození omítek a špalet bude odborně opraveno.

Dále byl dohodnut postup řešení nadezdívek nad horními lodžiemi - přesazení ocelové konstrukce a dorovnání s fasádou zateplovacím polystyrenem, zajištění kvalitního spojení vyzdění Ytongu na ocelovou konstrukci. Dodavatel předložil technickému dozoru protokol o výpočtu nutného zatížení střešní krytiny betonovými dlaždicemi.

Dodavatel dále předložil vzorky bezpečnostního skla a vzorník barevného řešení komaxitové úpravy hliníkového zábradlí. Bylo dohodnuto řešení kotvení zábradlí a jeho protažení pod úroveň podlahy lodžie s částečným zakrytím odtokové okapničky. 

zabradli_1

zabradli_2

Další pravidelný kontrolní den proběhne ve čtvrtek 30. září v 17:00 hodin.24.09.2010 08:02:24 | Autor: Miroslav Dlouhý | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se